And that's all folks!
Well done everybody
Here is what our combined efforts finally came up with ....
ROUND ONE1. G.W.S. - Lachie Whitfield
2. G.W.S. - Jimmy Toumpas
3. G.W.S. - Brodie Grundy
4. Melbourne - Oliver Wines
5. W.Bulldogs - Troy Menzel
6. W.Bulldogs - Kristian Jaksch
7. Port Adelaide - Sam Mayes
8. Brisbane - Jackson Macrae
9. Richmond - Jake Stringer
10. Essendon - Joe Daniher (Father/Son)
11. Carlton - Nick Vlastuin
12. G.W.S. - Lachie Plowman
13. Gold Coast - Jonathan O'Rourke
14. G.W.S. - Tim Membrey
15. North Melb. - Dayle Garlett
16. Geelong - Josh Simpson
17. Fremantle - Mason Shaw
18. Collingwood - Thomas Clurey
19. Collingwood - Taylor Garner
20. Adelaide - Xavier Richards
21. Collingwood - Ben Kennedy
22. W.Bulldogs - Jesse Lonergan
23. Sydney - Tanner Smith
END OF ROUND ONE24. Brisbane - Sam Colquhoun
ROUND TWO25. St Kilda - Nathan Hrovat
26. St Kilda - Adam Carter
27. Melbourne - Jack Viney (Father/Son)
28. G.W.S. - Spencer White
29. Hawthorn - Nathan Wright
30. Port Adelaide - Nick Graham
31. Port Adelaide - Jason Pongracic
32. Richmond - Tim Broomhead
33. Brisbane - Matthew Haynes
34. Richmond - Rory Atkins
35. Essendon - Marvin Warrell
36. Carlton - Jackson Thurlow
37. Fremantle - Samuel Lowrie
38. North Melb. - Matthew McDonough
39. Collingwood - Liam Flaherty
40. Fremantle - Mason Middleton
41. St Kilda - Liam McBean
42. North Melb. - Lewis Pierce
43. Richmond - Shane Nelson
44. St Kilda - Aidan Corr
45. Sydney - Andrew Boston
ROUND THREE46. West Coast - Tim O'Brien
47. Sydney - Dean Towers
48. North Melb. - Louis Herbert
49. Melbourne - Michael Close
50. W. Bulldogs - Lachlan Hunter (Father/Son)
51. W. Bulldogs - Kamdyn McIntosh
52. Essendon - Jacob Ballard
53. Melbourne - Marco Paparone
54. Adelaide - Shannon Taylor
55. Essendon - Tullio DeMatteis
56. Carlton - Mason Wood
57. Gold Coast - Matthew Dick
58. North Melb. - Leigh Osborne
59. Gold Coast - Jack Frost
60. Fremantle - Steve Baldasso
61. West Coast - Laine Wilkins
62. West Coast - Nicholas Rodda
63. North Melb. - Matthew Wallis
64. Adelaide - Ian Callinan (promoted rookie)65. G.W.S. - Mitch Clisby
66. Sydney - Max Duffy
67. Sydney - Ryan Johnson
ROUND FOUR68. Hawthorn - Darcey Fort
69. G.W.S. - Pass
70. Melbourne - Pass
71. Carlton - Cameron Banfield
72. Hawthorn - Tim Sumner
73. Melbourne - Michael Evans (promoted rookie)
74. Melbourne - Dan Nicholson (promoted rookie)75. Essendon - Sam Siggins
76. Carlton - Tim McGenniss
77. St Kilda - James Stewart
78. North Melbourne - Majak Daw (promoted rookie)79. Geelong - Jarrod Lienert
80. Fremantle - Clancee Pearce (promoted rookie)
81. West Coast - Brad Dick (promoted rookie)82. Collingwood - Nick Newman
83. Port Adelaide - Pass
ROUND FIVE84. G.W.S. - Sam Frost (promoted rookie)85. W.Bulldogs - Pass
86. Port Adelaide - Tom Jonas (promoted rookie)
87. Brisbane - Jack Crisp (promoted rookie)88. Richmond - Pass
89. Essendon - Tyler Blake
90. Carlton - Levi Casboult (promoted rookie)
91. St Kilda - Sam Dunell (promoted rookie)
92. North Melbourne - Sam Gibson (promoted rookie)
93. Geelong - Jesse Stringer (promoted rookie)
94. Fremantle - Lee Spurr (promoted rookie)
95. Collingwood - Marley Williams (promoted rookie)96. Sydney - Pass
ROUND SIX97. G.W.S. - Andrew Phillips (promoted rookie)
98. W.Bulldogs - Tom Campbell (promoted rookie)
99. Brisbane - Niall McKeever (promoted rookie)100. Richmond - Pass
101. Essendon - Harley Montgomery
102. Carlton - Zach Tuohy (promoted rookie)
103. North Melbourne - Aaron Mullett (promoted rookie)104. Sydney - Pass
ROUND SEVEN105. W.Bulldogs - Jason Johannisen (promoted rookie)
106. Essendon - Mark Baguley (promoted rookie)
107. Sydney - Harry Cunningham (promoted rookie)